Hakkımızda

Merhaba,

Mobilya sektörüne ilk 1988 yılında işçiliğimizdeki yeteneğimize güvenerek ilk adımımızı attık. Yenilikçi tasarımlarımızı, sorumluluk taşıyan vizyoner ruhumuzu, mükemmel işçilik ve ürün kalitemizi; mutfak, banyo, ahşap kapı sistemleri, giysi dolabı mağazamızı açarak 1990 yılında siz değerli müşterilerimize ve iş ortaklarımıza gösterdik.

Sevgili eşim, çocuklarım ve işinde deneyimli firma çalışanlarımızla beraber hedeflerimizi hep yüksek tutup; firma faaliyetlerimize yapı malzemesi toptancılığı, inşaat, danışmanlık, tasarım, iç mimarlık ve uygulama hizmetlerini de ekledik. Hedeflediğimiz konut ve iş yeri sektöründe sayısız nitelikli proje planlayıp, tasarlayıp, üretip, uygulayıp teslim ettik.

Geçmişte ürün tasarımlarımızı kara kalem ve rapido ile yaparken, günümüzde özel projelerimizin tasarımlarını Mimar Sinan Güzel Sanatlar Bölümü, ödüllü iç mimarımız ve aynı zamanda oğlum Atakan Tamtekin yapmaktadır.

Bugün geldiğimiz noktada teknolojinin tüm imkanlarından faydalanarak, mimariye ve çevreye verdiğimiz önemle 1000m2 ahşap mob. üretim atölyemiz, 400m2 ahşap mob. ve yapı malzemesi mağazamız, 1000m2 yapı malzemesi depomuz ve 150m2 inşaat ofisimizle yolumuza güven, gururla devam etmekteyiz.

Eğer sizde hiçbir model, ölçü, malzeme standartları olmaksızın; sıradan sınırları çizilmiş; kalıpların dışına çıkmak istediğinizde mutlaka bize uğrayın!..

 

Necati TAMTEKİN

                                                                                                                         İç Mimar